Stelio napisał(a):

|
A co z tym przepisem odnośnie piłkarzy spoza unii który ma wejść w tym sezonie? Mamy aktualnie 3 piłkarzy spoza Unii (Guerrier, Sarki i ten Crivallero), ograniczenie jest chyba do 2, tzn. że w 18 meczowej moze się znaleźć tylko 2 z nich? Czy tylko 2 może być w ogóle zgłoszonych do rozgrywek? Bo jeśli tak to by znaczyło, że jednego musimy sie pozbyć
|
Crivallero ma włoski paszport

Poza tym 3 może przebywać jednocześnie na boisku, a od przyszłego sezonu tylko dwóch.