|
Do tego sezonu nie było żadnego limitu. W następnym sezonie na boisku będzie mogło przebywać tylko 3 zawodników spoza UE równocześnie.
PS: cała ta zmiana przepisów odnośnie obcokrajowców to pic na wodę i kij w oko dla bidnych klubów Ekstraklasy. Obcokrajowcy będą u nas grać tak czy inaczej (z UE), tylko wybór będzie dużo mniejszy (odpadnie wielu Serbów, Brazylijczyków itd.). Jeśli ktoś myśl (Boniek?), że powodu zmiany przepisów nasze kluby zaczną wystawiać byle jakich juniorów to raczej upadł na głowę.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|