Stelio napisał(a):

|
A co z tym przepisem odnośnie piłkarzy spoza unii który ma wejść w tym sezonie? Mamy aktualnie 3 piłkarzy spoza Unii (Guerrier, Sarki i ten Crivallero), ograniczenie jest chyba do 2, tzn. że w 18 meczowej moze się znaleźć tylko 2 z nich? Czy tylko 2 może być w ogóle zgłoszonych do rozgrywek? Bo jeśli tak to by znaczyło, że jednego musimy sie pozbyć
|
Zgłoszonych może być na pęczki, ale jednocześnie na murawie tylko trzech. Za dwa lata - tylko dwóch.
Za to na ławce nawet wszyscy.
Lepiej niech tego pilnują, bo skończymy jak Leśny z Beresiem.
Crivellaro ma włoski paszport.
A Sarki swoją drogą tyle lat siedział w Westerlo że powinien już być sto razy Belgiem. Po to go tam Chelsea zresztą wysłała.