KOMINEK napisał(a):

|
Jawor przechodzi samego siebie. Pi..li cały czas o tym że zniknęła połowa drużyny nic nie wspominając o wzmocnieniach i jeszcze te tytuły Wisła płynie pod prąd Młodzi żegnają się z Wisłą. Jak kiedyś Krzysztof Mączyński czy Michał Mak, Patrik Mraz jednak nie dla Wisły. "Lepsze pieniądze" tendencyjne głupkowate i pokazujące Wisłę w jak najgorszym świetle
|
Strasznie mnie to wkvrwia, ten gość jest obsesyjnie zapatrzony w jakiś durny katastrofizm, który nic tylko stawia klub notorycznie w złym świetle.