Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70897
Stary 24.06.2015, 21:16
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Co do dokonanych transferów to ilościowo i jakościowo trudno je do końca oceniać. Mnie dziwi fakt, iż Słoweniec podpisał jedynie roczny kontrakt co niesie za sobą ryzyko bo de facto za pół roku może podpisać umowę z innym klubem. Na pewno kadra I zespołu zostanie mocno odmłodzona, przynajmniej takie są zapowiedzi a co z tego wyjdzie czas pokaże. Moim zdaniem wychodzenie z dołka finansowego jeszcze potrwa dość powiedzieć że są zawodnicy którzy mogą w każdej chwili zażądać rozwiązania kontraktów z winy klubu i w sytuacji gdy wejdziemy w sezon na początku z kilkoma porażkami może być różnie z motywacją u zawodników. Uważam, że Wisła mimo zapowiedzi Pana Gaszyńskiego powinna spróbować sprowadzić skrzydłowego i defensywnego pomocnika. Nasza gra skrzydłami w ostatnich sezonach kulała, nie zmienia tego faktu kilka bramek strzelonych DG77. Zawodnicy, którzy do nas dołączyli mają ewidentnie inklinacje ofensywne również Cywka, którego jakoś trudno mi sobie wyobrazić na pozycji defensywnego pomocnika, na której zresztą grywał rzadko.
Popović ma kontrakt 1+2 - czyli jeśli się sprawdzi klub może z automatu przedłużyć o 2 lata.
Guerier, Sarki, Cywka, Jankowski a do tego nowy canarinhos może grac na skrzydle. Także tu na pewno nie ma co wzmacniać. trzeba całe finanse dostępne rzucić na wynagrodzenie dla napastnika. (o ile jakieś rezerwy faktycznie jeszcze są)
Odpowiedz cytując