|
nie ma co narzekać bo ceny są atrakcyjne, w zeszłym sezonie na C karnet kosztował 190, przy zakupie na cały sezon wychodzi na to samo + voucher którego wykorzystam jak wyjdzie nowa koszulka + szalik i nie muszę chodzić 2 razy tylko raz i po problemie.
|