Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70891
Stary 24.06.2015, 20:44
Odeszli:
Stilić, Dudka, Garguła, Stjepanović, Barrientos, Stępiński, Bieszczad

Przychodzą:
Cywka, Popović, Crivellaro, Zając wraca z wypożyczenia i ma być jeszcze ktoś.


Z tych co odeszli najbardziej żal mi Dudkę. Bardzo uniwersalny zmiennik na stopera, lewą obrone czy defensywnego pomocnika. W sezonie są kartki, kontuzje, przydałby się bardzo

Mniej żal mi Stilica - początek miał fajny, ale ostatnia runda to granie na pół gwizka (maksymalnie) i "gwiazdożenie".

Żal mi też Barrientosa ale trudno. Reszty mi raczej nie żal. Garguła i tak zbliża się do emerytury, Stjepa miał słabą rundę, drugą lepszą, potem długo kontuzja. Stępiński robił dużo wiatru, ale fatalnie wykańczał wszystko.
Odpowiedz cytując