|
Odeszli:
Stilić, Dudka, Garguła, Stjepanović, Barrientos, Stępiński, Bieszczad
Przychodzą:
Cywka, Popović, Crivellaro, Zając wraca z wypożyczenia i ma być jeszcze ktoś.
Z tych co odeszli najbardziej żal mi Dudkę. Bardzo uniwersalny zmiennik na stopera, lewą obrone czy defensywnego pomocnika. W sezonie są kartki, kontuzje, przydałby się bardzo
Mniej żal mi Stilica - początek miał fajny, ale ostatnia runda to granie na pół gwizka (maksymalnie) i "gwiazdożenie".
Żal mi też Barrientosa ale trudno. Reszty mi raczej nie żal. Garguła i tak zbliża się do emerytury, Stjepa miał słabą rundę, drugą lepszą, potem długo kontuzja. Stępiński robił dużo wiatru, ale fatalnie wykańczał wszystko.
|