Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2027
Stary 24.06.2015, 20:19
Fajnie, że klub wprowadził kilka udogodnień, zniżki itp., ale według mnie niewiele to zmieni jeżeli chodzi o frekwencję.

Ceny biletów mogą być nawet po 1 zł a nowych kibiców to nie przyciągnie jak gówno będą grać, jedyne wyjątki to mecze z Warszawą, Poznaniem i sąsiadką. Kto miał chodzić to będzie chodził a reszta przyjdzie tylko na hity. Tu trzeba dobrej gry, wyników a kibice sami się zjawią bez zaproszenia
Odpowiedz cytując