Drozd napisał(a):

|
Sytuacja innych klubów jest moim zdaniem drugorzędna istotna jest nasza sytuacja, a ta jest paradoksalna. Mamy mizerny skład pustawy stadion i długi, ale wreszcie kompetentnego prezesa i ambitnego trenera. Do tego pełno młodzieży w składzie. Co się z tego urodzi? Liczę na puchary...
|
W innych klubach pieniadze na długi wyłoży miasto, niestety takie kluby jak my gdzie druzyna jest finansowana z prywatnych środkow nie maja szans finansowo z innymi klubami sponsorowanymi przez miasta i spółki skarbu państwa. Inaczej wykładasz prywatne pieniadze a inaczej "niczyje" czyli państwowe. Ot cała prawda, ligia miast i spółek skarbu państwa.
Jakbysmy od miasta dostali 10mln na sezon to rozmawialibysmy o zupełnie innej sytuacji w Wiśle.