!!IRIVER!! napisał(a):

|
Jedyny lekki mankament to brak 'zniżki lojalnościowej' dla stałych karnetowców.
|
Dokładnie.
Kupujcie karnety sezonowe. Nawet, jeśli na kilku meczach ma Was nie być.
1.To się cholernie opłaca Tobie.
2.Zapewni klubowi w jakimś tam stopniu większą stabilizację finansową.
Mariusz Jop:
Cytat:
"Biała Gwiazda" ma oddanych kibiców i w tym trudnym dla klubu momencie szczególnie ważne jest, aby przychodzili oni na stadion i z całych sił wspierali piłkarzy, bo z własnego doświadczenia wiem, że doping z trybun to bardzo cenna rzecz. Dlatego zachęcam fanów Wisły, by dopingowali drużynę tak mocno, jak w poprzednich latach, bo w nadchodzących miesiącach na pewno będzie ona tego potrzebowała.
Czytaj więcej na http://sport.interia.pl/klub-wisla-k...ampaign=chrome
|