Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2025
Stary 24.06.2015, 19:13
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Jedyny lekki mankament to brak 'zniżki lojalnościowej' dla stałych karnetowców.
Dokładnie.

Kupujcie karnety sezonowe. Nawet, jeśli na kilku meczach ma Was nie być.

1.To się cholernie opłaca Tobie.
2.Zapewni klubowi w jakimś tam stopniu większą stabilizację finansową.


Mariusz Jop:
Cytat:
"Biała Gwiazda" ma oddanych kibiców i w tym trudnym dla klubu momencie szczególnie ważne jest, aby przychodzili oni na stadion i z całych sił wspierali piłkarzy, bo z własnego doświadczenia wiem, że doping z trybun to bardzo cenna rzecz. Dlatego zachęcam fanów Wisły, by dopingowali drużynę tak mocno, jak w poprzednich latach, bo w nadchodzących miesiącach na pewno będzie ona tego potrzebowała.

Czytaj więcej na http://sport.interia.pl/klub-wisla-k...ampaign=chrome
Ostatnio edytowane przez Mario Nh : 24.06.2015 o godz. 19:33.
Odpowiedz cytując