Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70885
Stary 24.06.2015, 19:08
szprotson napisał(a):Wyświetl post
ale ja pytam o sytuacje innych klubów względem naszego.
Sytuacja innych klubów jest moim zdaniem drugorzędna istotna jest nasza sytuacja, a ta jest paradoksalna. Mamy mizerny skład pustawy stadion i długi, ale wreszcie kompetentnego prezesa i ambitnego trenera. Do tego pełno młodzieży w składzie. Co się z tego urodzi? Liczę na puchary...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując