stalsanok1946 napisał(a):

|
post z 22 kwietnia dotyczący tego że Cywka przychodzi do nas na środek pomocy w miejsce Stjepanovicia, broniłeś dzielnie swojej tezy ale poległeś, byłem lepiej poinformowany Ty udawałeś że jesteś
|
Chyba niezbyt.
Dalej uważasz, że ŻADEN z niego skrzydłowy?
Niech gra "w miejsce Ostoi" (kij, że ten za Moskala nie grał), jak najbardziej - natomiast tekst "żaden z niego skrzydłowy" śmieszy do dziś

Chyba wiesz to nawet lepiej od niego samego:
„Mogę zagrać na każdej pozycji w linii pomocy. Także jako skrzydłowy. Grałem tak na Wyspach i strzelałem bramki. W Wiśle będę grał tam, gdzie będzie mnie widział trener i dam z siebie 100%, aby tylko pomóc drużynie” – stwierdził nowy pomocnik Wisły.