|
Moze jeszcze sie odezwie, ogolnie to wcale nie musi byc zle z Nami z tymi transferami w przyszłym sezonie. Przydałby sie jeszcze jakis napastnik bo nie widze na dłuzsza mete Zajaca rywalizujacego z Brozkiem chociaz bardzo bym tego chciał. Nie ma do tego Stepinskiego chociaz moze jeszcze sie dogadaja z Norymbergą. Moze sie uda jeszcze tego 4 zawodnika sciagnac o ktorym cos wspominał Gaszynski. Ja tam jestem dobrej mysli
|