Quaresma napisał(a):

To kupuj po 3 bilety na mecz cwaniaku, nadrobisz.
Lech i Legia grają o mistrzostwo, to koszą hajs. U nas w ich cenach by było po 4-5k ludzi.
Narzekanie że bilety za tanie, tego jeszcze nie było. W dupach sie poprzewracało.
|
Otóż to. Dodałbym jeszcze NIE ma granka NIE ma sianka. Ci co chodza niezależnie od wyników bedą chodzic. Ale jesli chca większej frekwencji to ---> Zaczną grac lepiej to i frekwencja bedzie lepsza.