Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2019
Stary 24.06.2015, 17:30
Quaresma napisał(a):Wyświetl post
To kupuj po 3 bilety na mecz cwaniaku, nadrobisz.

Lech i Legia grają o mistrzostwo, to koszą hajs. U nas w ich cenach by było po 4-5k ludzi.

Narzekanie że bilety za tanie, tego jeszcze nie było. W dupach sie poprzewracało.
Otóż to. Dodałbym jeszcze NIE ma granka NIE ma sianka. Ci co chodza niezależnie od wyników bedą chodzic. Ale jesli chca większej frekwencji to ---> Zaczną grac lepiej to i frekwencja bedzie lepsza.
Odpowiedz cytując