element napisał(a):

Za dużo tych udogodnień i zniżek. My i tak mamy ceny na poziomie 1 ligi. Nie przystoi nam mieć takie ceny. Lech czy Legia znów będą sprzedawać bilety na poziomie cen.. naszych karnetów.
A jeżeli chcemy, żeby Wisła wróciła na miejsce to musimy go wesprzeć kupując zdecydowanie droższe bilety i karnety.
|
Mhm, super pomysł. Sprawdził się w tamtym sezonie