Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2006
Stary 24.06.2015, 16:46
element napisał(a):Wyświetl post
Za dużo tych udogodnień i zniżek. My i tak mamy ceny na poziomie 1 ligi. Nie przystoi nam mieć takie ceny. Lech czy Legia znów będą sprzedawać bilety na poziomie cen.. naszych karnetów.
A jeżeli chcemy, żeby Wisła wróciła na miejsce to musimy go wesprzeć kupując zdecydowanie droższe bilety i karnety.
Mhm, super pomysł. Sprawdził się w tamtym sezonie
Odpowiedz cytując