|
Co do stopera - mamy 3 solidnych (Głowa, Gumiś, Sadlok) jednego rokującego (Zemło) i jednego parodystę (Czekaj). Nie chcę liczyć, ale podobnie sprawa wyglądała w tym sezonie w większości klubów Eks - góra 3 minimum przeciętnych stoperów a dalej bywało słabo...
|