Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70870
Stary 24.06.2015, 15:23
Myślę, że transfer Brazylijczyka kończy u nas kompletowanie kadry w drugiej linii. Teraz wszystkie wysiłki powinny zostać skierowane na to aby zatrudnić jakiegoś napastnika i będzie dobrze. naprawdę wygląda to całkiem okazale. Pamiętajcie, że okienko trwa długo i Ci co zostaną z kartą na ręku będą pod koniec okienka bardziej 'skłonni' do negocjacji.

Szkoda, że polscy napastnicy mają taką wybujałą fantazję co do zarobków.
Odpowiedz cytując