Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70868
Stary 24.06.2015, 15:12
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Burliga i Jovic to nominalni prawi obroncy , a Guerrier w obronie to samobójstwo..
Nie stać nas na dwóch dobrych piłkarzy na każdą pozycję.
Mamy dobrego Sadloka i trzech opcjonalnych, którzy mogą go zastąpić.

Jeśli już wydawać kasę, to na piłkarza typu Sobola lub napastnika, o ile Stępiński nie przyjdzie.
bo do ofensywy mamy Guerriera, Cywkę, Popovicia, Crivellaro, Sarkiego, Zająca, Jankowskiego, Boguskiego. (Barrientos - 5% szans).

jak wszyscy będą zdrowi, zacznie się robić ciasno. Jakkolwiek to w naszej rzeczywistości brzmi.
Zainteresowałbym się też głębią ławki na stoperze. Żemło i Czekaj... no nie wiem.

Najgorzej wygląda defensywna pomoc (Uryga, Boguski). Taki Jovanović z Korony to byłaby gratka, ale tutaj bym się mocno zastanowił.
Odpowiedz cytując