AS82 napisał(a):

|
Burliga i Jovic to nominalni prawi obroncy , a Guerrier w obronie to samobójstwo..
|
Nie stać nas na dwóch dobrych piłkarzy na każdą pozycję.
Mamy dobrego Sadloka i trzech opcjonalnych, którzy mogą go zastąpić.
Jeśli już wydawać kasę, to na piłkarza typu Sobola lub napastnika, o ile Stępiński nie przyjdzie.
bo do ofensywy mamy Guerriera, Cywkę, Popovicia, Crivellaro, Sarkiego, Zająca, Jankowskiego, Boguskiego. (Barrientos - 5% szans).
jak wszyscy będą zdrowi, zacznie się robić ciasno. Jakkolwiek to w naszej rzeczywistości brzmi.
Zainteresowałbym się też głębią ławki na stoperze. Żemło i Czekaj... no nie wiem.
Najgorzej wygląda defensywna pomoc (Uryga, Boguski). Taki Jovanović z Korony to byłaby gratka, ale tutaj bym się mocno zastanowił.