Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70867
Stary 24.06.2015, 15:09
A ja uważam , że nie ma co narzekać. Robimy transfery na miarę dzisiejszych możliwości finansowych. Warto zauważyć , że to nie są piłkarze z jakieś łapanki , testowani tylko już piłkarze, którzy byli obserwowani i przyjezdzają tylko na badania i podpisanie kontraktu. Przypomnijcie sobie jak wyglądała sytuacja za Bednarza. Owszem są tą piłkarze wystarczający na ligę , ale tacy nam są w tej chwili potrzebni. Osobiście jeśli bym tylko narzekał to brakuje mi napastnika , choć mam nadzieję ,że ten czwarty transfer to będzie ten ów napastnik
Odpowiedz cytując