Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70858
Stary 24.06.2015, 14:44
Babba napisał(a):Wyświetl post
A propos info z oficjalnej w sprawie Mraza.

Mamy się cieszyć,że klub nie jest jednak tak biedny,że Piast przebija naszą ofertę jak to podawali w mediach, czy może ubolewać,że nadal nie nabyliśmy obrońcy,a klub nie złożył Mrazowi nawet oferty...?
Kokoszka od 2 miesięcy był bez pracy i nasi zadzwonili dopiero jak był w gabinecie prezia Śląska.

WTF?
A na .... nam na chwile obecna obronca?
To nie jest żaden priorytet.
A co Adasia to ochlon...tego idioty w Krakowie jeszcze potrzeba...
Odpowiedz cytując