Babba napisał(a):

A propos info z oficjalnej w sprawie Mraza.
Mamy się cieszyć,że klub nie jest jednak tak biedny,że Piast przebija naszą ofertę jak to podawali w mediach, czy może ubolewać,że nadal nie nabyliśmy obrońcy,a klub nie złożył Mrazowi nawet oferty...?
Kokoszka od 2 miesięcy był bez pracy i nasi zadzwonili dopiero jak był w gabinecie prezia Śląska.
WTF?
|
A na .... nam na chwile obecna obronca?
To nie jest żaden priorytet.
A co Adasia to ochlon...tego idioty w Krakowie jeszcze potrzeba...