|
Linia obrony jest solidna. Pomoc po przyjściu Popovicia nie wygląda najgorzej. Niestety w ataku jest tragedia. I wlasnie tam potrzbujemy wzmocnienia. I nie chodzi mi o wypożyczenie Stepinskiego tylko o WZMOCNIENIE na miare ekstraklasy, a nie zaplecza ekstraklasy.
A co do przemyslen kto ma gorsza kadre na ten moment. Widze analgie do zeszłego sezonu. Czyli przed sezonem placz i lamenty o utrzymaniu. Pozniej(być może) euforia po kilku dobrych meczach. A następnie zdziwienie ze nie ma pucharow, a nawet mistrza. Zeszly sezon tak wygladal w oczach wielu i kolejny pewnie znow tak będzie wygladal. Ogarnijcie się. Jak możne oceniac skład po nazwiskach i suchych statystykach? Skad wiecie, że nagle Boguski(sam w to nie wierze ;P ale podaje przykład) nie wypali z forma? Skad pewność, że asy amiki albo ległej nadal będą w gazie? Nowy sezon, nowa forma. Słabsza lub lepsz. Nigdy taka sama. Wiec ocenianie składow można zacząć po 2-3 kolejkach, a nie wtedy gdy składy nawet nie są pozamykane.
|