Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
Quaresma
Junior Member
Od: 11.2013
Offline
#
3600
24.06.2015, 12:31
Pan Jotka
napisał(a):
Jaka nagonka? Opisał to co jest w ostatnich tygodniach. A jest t bardzo cieżko i zapowiada się walka o utrzymanie.
Bez przesady z tym utrzymaniem, aczkolwiek ciężko będzie powtórzyć 6 miejsce.
Quaresma
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Quaresma
Znajdź inne posty napisane przez Quaresma