wściekłe pięści węża napisał(a):

Oho, zaczyna się. 
Co chcesz zyskać takim postem? Nie odwalaj roboty za Jawora. Sytuacja w klubie jest ciężka i naprawdę nie są potrzebni kolejni myśliciele, którzy zechcą błysnąć i o niej przypomnieć..
|
ale ja pytam o sytuacje innych klubów względem naszego.