szprotson napisał(a):

|
Kto na ten moment ma słabszą kadrę od Wisły?
|
Oho, zaczyna się.
Co chcesz zyskać takim postem? Nie odwalaj roboty za Jawora. Sytuacja w klubie jest ciężka i naprawdę nie są potrzebni kolejni myśliciele, którzy zechcą błysnąć i o niej przypomnieć. Jak na razie i tak zapowiedzi i faktyczne transfery jakie przeprowadzamy wyglądają dobrze - T. Cywka i D. Popović to goście, których obecność pozwoli opanować trochę sytuację w środku pola. Trzeba się uzbroić w cierpliwość, być dobrej myśli, docenić co jest i... czekać na więcej a nie co 10 minut pisać smuty.