Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70839
Stary 24.06.2015, 08:40
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Lech od nas odszedł do Płocka. Kuczakowi się kończy kontrakt (możliwe odejście), a jako trzeciego bramkarza wypadało by wpisać Mateusza Zająca. Może przyjść także Firlej, Starzyńki i Maki.

Jak już musicie wklejać tu 'obecną kadrę" o której zresztą każdy na forum jest dobrze poinformowany, to chociaż wpisujcie ją poprawnie.
Dzień bez Maków dniem straconym
Ad 2 - racja.
Odpowiedz cytując