Na ten moment nasza kadra wygląda tak :
Bramkarze:
Michał Buchalik
Michal Miśkiewicz(Kontuzja)
Obrońcy:
Guzmics
Glowacki
Czekaj
Żemło
Sadlok
Jović
Burliga
Pomocnicy :
Cywka
Guerrier
Sarki(Kontuzja)
Kuczak
Lech
Boguski
Jankowski
Napastnicy :
Brożek Pa.
Kadra na tą chwilę wygląda tragicznie, możemy walczyć co najwyżej o pierwszą ósemkę.
Mogą Odejść
Burliga
Guerrier
Sadlok
Mogą Przyjść/Wrócić
Barrientos (Pomocnik)
Stępiński (Pomocnik)
Zając (Napastnik) Blisko Wisły
Crivallero (Pomocnik)
POPOVIĆ (Pomocnik) Blisko Wisły
Jeżeli Ci zawodnicy wrócą, przyjdą, to jest szansa coś ugrać i musi tak być
