Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Quaresma
Junior Member
Od: 11.2013
Offline
#
70827
23.06.2015, 19:27
KotWButach
napisał(a):
jeszcze Kokoszki brakowało... raz już Wisłę potraktował ch... dla wielkiej "kariery"
Gdzieś czytałem, że trenuje ze Śląskiem.
Quaresma
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Quaresma
Znajdź inne posty napisane przez Quaresma