Karherop napisał(a):

za weszlo: do Adama Kokoszki dzisiaj dzwonił Moskal, Wisła chciała go zatrudnić
czyli może jednak będą jeszcze w tym okienku transfery defensywnych zawodników?
|
jeszcze Kokoszki brakowało... raz już Wisłę potraktował ch... dla wielkiej "kariery"