Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70824
Stary 23.06.2015, 18:58
HEDu napisał(a):Wyświetl post
Jirsak, 20 asyst, 10 bramek u nas z czego tylko miał pół sezonu gdzie grał w 1 składzie i to w 1 sezonie gdzie nie był zaaklimatyzowany, a reszta ogony lub na zmiane skład/rezerwa/rezerwa/skład i bardzo mało minut.

1 sezon u nas - srednia grania 44 minuty w 27 meczach
2 sezon - 59 w 19 meczach
3 sezon - 68 w 19 meczach

Czyli z sezonu na sezon grał dłużej, ale w mniejszej ilości meczów. To niewiele ponad pół sezonu, czyli nigdy nie dostał prawdziwej szansy, a mimo to wykręcił statystyki o jakich może pomarzyć teraz wiekszosc podobnych zawodników.

Pewnie z perspektywy Stilica to jest marnosc bo on wykręca to w 1 sezon (przedluzony ), ale to zupelnie inni zawodnicy. Maczynski przez cala kariere 20 asyst nie zrobił.
Albo nigdy nie przekonał, że warto dać mu więcej minut.
Przytoczyłeś statystyki gracza, który był w top 5 największych transferów gótówkowych Wisły... Żuraw,Kosa,Melikson,Jirsak, a piąty Głowa albo Szymek... Kto nie pasuje do tej listy i dlaczego?
A druga sprawa - wydać 700 na przeciętnego Czecha czy pociągnąć za uszy swojego Mąkę za 0 i na ileś razy niższym kontrakcie? Dzisiaj płacimy rachunek za tego typu głupoty...
Ale było-minęło.
Oby nowi zastąpili starych, obyśmy się wykaraskali finansowo, obyśmy skończyli przyszły sezon w top 8 itd. itp.
Odpowiedz cytując