|
Mam umowę o pracę na czas nieokreślony. Chcę zmienić pracę (wygrałem nabór). Czy mogę zrobić tak, że:
- rozwiązujemy umowę z bieżącym pracodawcą za porozumieniem stron,
- biorę zaległy urlop+proporcjonalny za ten rok (w sumie ok. 16 dni)- rozwiązanie umowy jest na dzień wykorzystania urlopu,
- w czasie tego urlopu podpisuję umowę u nowego pracodawcy?
Czyli miałbym kilkanaście dni 2 umowy o pracę.
Nie znalazłem info by było to zakazane, prawda to?
|