Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28495
Stary 23.06.2015, 18:31
Mam umowę o pracę na czas nieokreślony. Chcę zmienić pracę (wygrałem nabór). Czy mogę zrobić tak, że:
- rozwiązujemy umowę z bieżącym pracodawcą za porozumieniem stron,
- biorę zaległy urlop+proporcjonalny za ten rok (w sumie ok. 16 dni)- rozwiązanie umowy jest na dzień wykorzystania urlopu,
- w czasie tego urlopu podpisuję umowę u nowego pracodawcy?

Czyli miałbym kilkanaście dni 2 umowy o pracę.

Nie znalazłem info by było to zakazane, prawda to?
Odpowiedz cytując