Jirsak, 20 asyst, 10 bramek u nas z czego tylko miał pół sezonu gdzie grał w 1 składzie i to w 1 sezonie gdzie nie był zaaklimatyzowany, a reszta ogony lub na zmiane skład/rezerwa/rezerwa/skład i bardzo mało minut.
1 sezon u nas - srednia grania 44 minuty w 27 meczach
2 sezon - 59 w 19 meczach
3 sezon - 68 w 19 meczach
Czyli z sezonu na sezon grał dłużej, ale w mniejszej ilości meczów. To niewiele ponad pół sezonu, czyli nigdy nie dostał prawdziwej szansy, a mimo to wykręcił statystyki o jakich może pomarzyć teraz wiekszosc podobnych zawodników.
Pewnie z perspektywy Stilica to jest marnosc bo on wykręca to w 1 sezon (przedluzony

), ale to zupelnie inni zawodnicy. Maczynski przez cala kariere 20 asyst nie zrobił.