Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70812
Stary 23.06.2015, 16:18
raindog napisał(a):Wyświetl post
Powiem krótko - ten gość nawet nie łapie się na ławkę Legii, która nie ma napastników, a wszystkie zespoły, w których ostatnio grał, spadają.
Ale jest lepszy od tych, którzy ewentualnie mogliby być w naszym zasięgu. Zdecydowanie lepszy niż Stępiński. Nie trzeba chyba dodawać, że lepiej mieć kogoś takiego lub nikogo.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 23.06.2015 o godz. 16:21.
Odpowiedz cytując