raindog napisał(a):

|
Powiem krótko - ten gość nawet nie łapie się na ławkę Legii, która nie ma napastników, a wszystkie zespoły, w których ostatnio grał, spadają.
|
Ale jest lepszy od tych, którzy ewentualnie mogliby być w naszym zasięgu. Zdecydowanie lepszy niż Stępiński. Nie trzeba chyba dodawać, że lepiej mieć kogoś takiego lub nikogo.