piotrband napisał(a):

|
jeśli oprócz Cywki przyjdzie jeszcze 2 pomocników to może 4 zawodnikiem będzie konkurent Pawła Brożka przydał by się jakiś młody bramkostrzelny snajper
|
Czwarty zawodnik jest o wyraźnym profilu ofensywnym.
Tak wczoraj Gaszyński powiedział na konferencji. Dlatego ostatnim wzmocnieniem może być OP lub napastnik. Tylko dwóch pomocników już ściągneliśmy więc będzie to pewnie napastnik.