Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70806
Stary 23.06.2015, 14:53
szprotson napisał(a):Wyświetl post
No tak, ale jaki sens ma wypozyczenie Piecha przez Legie?
Jaki to ma sens dla Legii ? utrzymywanie chłopa co zarabia 50 koła i gra dla przeciwnika?

(p.s. - do Bełchatowa go wypozyczyli bo:
a)blisko ze swidnicy
b)małe miasto nie zrobi głupoty
c)będzie grał

Legia została z Nikolicem który nie wiadomo co prezentuje i z Saganowskim który ma z 59 lat i gwarantuje 1 bramke na sezon.
Dlatego wszystko będzie zależało od następnych posunięć transferowych Legii i tego czy Piech będzie im potrzebny. Na razie nie wygląda na to, żeby ktoś wiązał z nim przyszłość, ale to mogą być pozory.

Z ich punktu widzenie nie ma zbyt dużej różnicy pomiędzy Bełchatowem a Wisłą i jeśli da się trochę zaoszczędzić na pensji niechcianego zawodnika (o ile będzie niechciany), to czemu nie? A my przynajmniej moglibyśmy spróbować, tym bardziej, że nie planujemy sprowadzenia żadnego napastnika. Przecież to nic nie kosztuje i na pewno nie boli. A nuż...
Odpowiedz cytując