Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70798
Stary 23.06.2015, 14:14
Co do Podgórskiego, pełna zgoda. Powinniśmy choć spróbować. Zastępca Guły jak znalazł.
A dzisiejsze informacje z dozą wczorajszych jakoby niby Wisła przegrała Mraza z Piastem można odbierać dwojako. Z jednej strony mamy wystarczającą liczbę obrońców, więc pewnie zaproponowali mu kontrakt w stylu -jest wolny a może się uda a Piast i Termalica są bardziej zdeterminowane i tyle.
Lecz w świetle informacji, których udzielił sam Burliga jakoby miał kilka ofert, co potwierdza się też z nieoficjalnymi doniesieniami z TT o rzekomych ruchach finansowych z klubu nie napawa już takim optymizmem.

A dalej są piłkarze pokroju Możdzenia i Pawłowskiego, których kiedyś tu podałem jako ewentualne wzmocnienia Wisły z E-klapy, zostałem zaatakowany przez kilku użytjowników, tymczasem Ci dwaj meldują się dziś nieopodal Krakowa http://katowickisport.pl/maciej-krak...4,1,12778.html

rozumiem Murapol i tak dalej.. ale naprawdę nawet BB jest nas w stanie tak przebić ? My obserwujemy zagraniczny szrot a Ci ściągają może i nie gwiazdy ale zawodników z potencjałem. W artykule mowa też o Krakowiaku i Nowaku z Widzewa. Szczególnie bramkarz odznaczył się bardzo dobrze podczas ostatnich występów Widzewa w poważnej piłce.
Odpowiedz cytując