Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
1227
Member
Od: 09.2009
Skąd: Lublin
Offline
#
70797
23.06.2015, 13:49
Dobry ruch transferowy, powinniśmy ściągać takich zawodników - zaaklimatyzowanych i ogranych w naszym kraju, wyróżniających się w niższych ligach. Myślę z 1,2 ligi złożyłby fajną 11 dającą rade w e-klasie.
1227
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 1227
Znajdź inne posty napisane przez 1227