Wyświetl pojedynczy post
1227
Member
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70797
Stary 23.06.2015, 13:49
Dobry ruch transferowy, powinniśmy ściągać takich zawodników - zaaklimatyzowanych i ogranych w naszym kraju, wyróżniających się w niższych ligach. Myślę z 1,2 ligi złożyłby fajną 11 dającą rade w e-klasie.
Odpowiedz cytując