Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70796
Stary 23.06.2015, 13:42
MichaelMyers napisał(a):Wyświetl post
Jak mozna walczyc o spadek? Dlaczego absurdalna, my walczymy niby o mistrzostwo, mozna by go bylo wypozyczyc z Legii i niech mu placa polowe pensji jak w Belchatowie, dalby nam duzo wiecej niz Stepinski.Maka chca 4 kluby bogatsze od nas w lidze, jeszcze ze 200 tys euro trzeba za niego zaplacic, niemozliwe.Jezeli juz to powinnismy powalczyc o Maczynskiego ze Slaskiem.Szczegolnie, ze dla nich priorytetem jest napastnik, teraz nikogo do grania w ataku tam nie ma.
Widzisz. Na to nie wpadłem.
W sumie to jeszcze od niech Wieteske pozyczmy i Masłowskiego.
Niech za nich też płacą ...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując