Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70789
Stary 23.06.2015, 12:24
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Paweł Brożek tradycyjnie już przez pół sezonu nie istnieje. W grę wchodzą też przypadki losowe, bo przecież nikt nie zagwarantuje, że nie rozsypie się po drodze.

Rozsądne właśnie byłoby wypożyczenie Piecha, bo to niewielkie obciążenie dla budżetu, a zawodnik, mimo wad, klasy, na którą w obecnej sytuacji nie możemy sobie pozwolić.

To prawda, że do tej pory Piech spisywał się lepiej w drużynach, które grały sporo z kontry, ale nie jest powiedziane, że ekstraklasa wkrótce nie zweryfikuje naszych aspiracji i nie staniemy się kolejnym Bełchatowem. Nie... sry, nie staniemy się, bo mamy tylko jednego defensywnego pomocnika, który nazywa się Uryga i byłoby to samobójstwo.
NIEWIELKIE obciązenie dla budżetu?
Chłopa ktory w Legii kasuje 100 ?
Wytlumacz jakos z sensem...

E: pomyłka. Kasuje 50 koła miesięcznie nie 100
Ostatnio edytowane przez szprotson : 23.06.2015 o godz. 12:28.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując