Kurz napisał(a):

Paweł Brożek tradycyjnie już przez pół sezonu nie istnieje. W grę wchodzą też przypadki losowe, bo przecież nikt nie zagwarantuje, że nie rozsypie się po drodze.
Rozsądne właśnie byłoby wypożyczenie Piecha, bo to niewielkie obciążenie dla budżetu, a zawodnik, mimo wad, klasy, na którą w obecnej sytuacji nie możemy sobie pozwolić.
To prawda, że do tej pory Piech spisywał się lepiej w drużynach, które grały sporo z kontry, ale nie jest powiedziane, że ekstraklasa wkrótce nie zweryfikuje naszych aspiracji i nie staniemy się kolejnym Bełchatowem. Nie... sry, nie staniemy się, bo mamy tylko jednego defensywnego pomocnika, który nazywa się Uryga i byłoby to samobójstwo.
|
NIEWIELKIE obciązenie dla budżetu?
Chłopa ktory w Legii kasuje 100







?
Wytlumacz jakos z sensem...
E: pomyłka. Kasuje 50 koła miesięcznie nie 100
