As napisał(a):

|
No nie jest tak jak mowisz bo zwykle w kontrakt wpisujesz date rozpoczecia "pracy". Moga teraz podpisac nawet 10 kopaczy z data rozpoczecia kontraktu np 1/7/2015
|
Ok. Tylko przy takim założeniu zaczynają trenować 1/7/2015. Owszem mogą trenować wcześniej, ale co w przypadku złapania kontuzji?