|
Szczerze powiedziawszy widać, że jest jakiś pomysł i wizja. Pewnie przez brak kasy te wzmocnienia nie są aż tak jakościowe jak większość by sobie życzyła, ale ja jestem dobrej myśli. Wtopy transferowej nie było od dłuższego czasu, więc ja ufam naszym scoutom.
|