63.5 Kg "Wiele lat z dwojga tego wybierałem PO,tak dla spokoju"
rozumiem wybór w 2007 roku , dla wielu ludzi nie było alternatywy, Pis został zohydzony przez mainstream,ale w 2011 już było widać że zmierza to w złym kierunku, z tzw 10 obietnic szumnie podpisywanych publicznie na tablicy zrealizowali jedną , wyprowadzenie wojsk z Iraku co i tak miało się stać wcześniej czy pózniej , i co to za spokój głosowanie od 2011 na urbanoplatfusów, przecież nawet znienawidzone przeze mnie komuchy nie podzieliły społeczeństwa tak jak oni w ostatnich ośmiu latach