Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32319
Stary 23.06.2015, 11:05
63.5 Kg "Wiele lat z dwojga tego wybierałem PO,tak dla spokoju"

rozumiem wybór w 2007 roku , dla wielu ludzi nie było alternatywy, Pis został zohydzony przez mainstream,ale w 2011 już było widać że zmierza to w złym kierunku, z tzw 10 obietnic szumnie podpisywanych publicznie na tablicy zrealizowali jedną , wyprowadzenie wojsk z Iraku co i tak miało się stać wcześniej czy pózniej , i co to za spokój głosowanie od 2011 na urbanoplatfusów, przecież nawet znienawidzone przeze mnie komuchy nie podzieliły społeczeństwa tak jak oni w ostatnich ośmiu latach
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 23.06.2015 o godz. 11:08.