Wyświetl pojedynczy post
stalsanok1946
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Dom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70776
Stary 23.06.2015, 10:57
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Jest w lidze wolny zawodnik. Nazywa sie Tomasz Podgórski. Nie jest może jakimś kotem, ale srednim ligowcem owszem coś w stylu młodszy pączek. Teraz go odstrzelili w Piaście. 29 lat, wiek idealny jeszcze na kontrakt 3 letni.
Imho by sie przydał w srodku.
to bardziej 10 niż środek pomocy, no ale w Europie często z ofensywnych robią środkowych by tą drugą linie jak najbardziej pchali do przodu, u nas to już praktykowane z Boguskim i Jankowskim
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując