szprotson napisał(a):

Jest w lidze wolny zawodnik. Nazywa sie Tomasz Podgórski. Nie jest może jakimś kotem, ale srednim ligowcem owszem coś w stylu młodszy pączek. Teraz go odstrzelili w Piaście. 29 lat, wiek idealny jeszcze na kontrakt 3 letni.
Imho by sie przydał w srodku.
|
to bardziej 10 niż środek pomocy, no ale w Europie często z ofensywnych robią środkowych by tą drugą linie jak najbardziej pchali do przodu, u nas to już praktykowane z Boguskim i Jankowskim