Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70770
Stary 23.06.2015, 10:13
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
jeszcze nie ma lipca wiec wiekszosc zawdnikow i pismakow liczy na ogrzanie sie w cieple pucharow- dlatego co drugie nazwisko to tylko Amika, LetFootballWin czy tam Jaga i Slask ..... niestety skonczy sie tak ze Amika , Jaga i Slask zakoncza ta przygode na 3 rundzie i znow bedzie maly eurow....... - pewnie tylko 7 wejdzie do grup LE bo maja dobre te wspolczynniki i rankingi europejskie ...w tym momencie pucharowe druzyny sa na topie i pismaki chca tam ugniesc pol ligi ....zastanawiam sie jak skonczy sie przygoda z Zajacem, nie zebym byl jakims milosnikiem jego talentu ale chlopak ma albo nierowno pod sufitem albo go jakis menadzer omamil i chce na nim zarobic ....chlopak jest w idealnej sytuacji bo jeszcze 2-3 lata temu nie powachalby murawy a teraz ma konkurencje tylko w postaci coraz slabszego Brozka i parodysty Boguskiego .... wiec dla niego to idealna szansa do wykorzystania .....ktos pisal ze daja mu 4 tys + preamie za wejscowki - wyniki - bramki - wiec niechby sie uzbieralo z 6 tys ....to malo dla 19 latka ktory w extraklasie nie kopnal prosto pilki ? przeciez w razie awansu sportowego moze za 1-2 lata wywalczyc sobie nowy kontrakt- profesjonalny - to nie Rooney ze musi miec 100 tys , jesli jego swiat i profesjonalna pilka to jakies pastwisko w jakims Glogowie to gratuluje - proponuj zeby ktos umowil go na rozmowe ze Stolarskim czy jak mu tam bylo .... temu chlopakowi potrzebny jest jakis autorytet ktory mu to wytlumaczy i powie ze przez 2 lata niski kontrakt to nie koniec swiata i najpierw trzeba sobie wyrobic marke na boisku - a w terazniejszej Wisle ma chlopak najwieksza szanse zaistniec i sie pokazac
Bycie piłkarzem to normalny zawód. Idziesz tam, gdzie więcej płacą. Sentyment do klubu może mieć znaczenie, gdy oferty różnią się nieznacznie, ale jeśli różnice są spore, trudno oczekiwać, że piłkarz będzie Matką Teresą.

Poza tym nie jestem przekonany czy pozostanie w Wiśle jest dla Zająca dobrym wyjściem. Mimo roszad w skaldzie, raczej nie zanosi się na to, żeby grał dużo więcej niż poprzednio, jeśli założymy nawet, że drzemie w nim potencjał na ekstraklasowego piłkarza.
Odpowiedz cytując