jeszcze nie ma lipca wiec wiekszosc zawdnikow i pismakow liczy na ogrzanie sie w cieple pucharow- dlatego co drugie nazwisko to tylko Amika, LetFootballWin czy tam Jaga i Slask ..... niestety skonczy sie tak ze Amika , Jaga i Slask zakoncza ta przygode na 3 rundzie i znow bedzie maly eurow....... - pewnie tylko 7 wejdzie do grup LE bo maja dobre te wspolczynniki i rankingi europejskie ...w tym momencie pucharowe druzyny sa na topie i pismaki chca tam ugniesc pol ligi ....zastanawiam sie jak skonczy sie przygoda z Zajacem, nie zebym byl jakims milosnikiem jego talentu ale chlopak ma albo nierowno pod sufitem albo go jakis menadzer omamil i chce na nim zarobic ....chlopak jest w idealnej sytuacji bo jeszcze 2-3 lata temu nie powachalby murawy a teraz ma konkurencje tylko w postaci coraz slabszego Brozka i parodysty Boguskiego .... wiec dla niego to idealna szansa do wykorzystania .....ktos pisal ze daja mu 4 tys + preamie za wejscowki - wyniki - bramki - wiec niechby sie uzbieralo z 6 tys ....to malo dla 19 latka ktory w extraklasie nie kopnal prosto pilki

? przeciez w razie awansu sportowego moze za 1-2 lata wywalczyc sobie nowy kontrakt- profesjonalny - to nie Rooney ze musi miec 100 tys , jesli jego swiat i profesjonalna pilka to jakies pastwisko w jakims Glogowie to gratuluje - proponuj zeby ktos umowil go na rozmowe ze Stolarskim czy jak mu tam bylo .... temu chlopakowi potrzebny jest jakis autorytet ktory mu to wytlumaczy i powie ze przez 2 lata niski kontrakt to nie koniec swiata i najpierw trzeba sobie wyrobic marke na boisku - a w terazniejszej Wisle ma chlopak najwieksza szanse zaistniec i sie pokazac