Griszka30KR napisał(a):

Ja pier....le do czegoto doszło
Zeby marzyc o przecietnym Mączyńskim,sprowadzac jako wzmocnienie zawodników z niższych lig,a wychowankowie odmawiaja podpisania kontraktu ze wzgledu na kasę.
|
Nie tylko . Lech gra w pucharach. Dziwne jakby zawodnik wybral klub z 6 miejsca a nie MP.