arti napisał(a):

|
Poza tym już na pewno nie pamięta jak był traktowany jak piąte koło bo musiał grać drogi Jirsak
|
Już nie tworzmy mitów, nie grał bo był zwyczajnie słaby - a już na pewno słabszy od Jirsaka, który był swoją drogą strasznie niedoceniany. Jak zagrał raz w pierwszej jedenastce z ŁKSem jak juz kwestia MP była załatwiona, to otworzył im czteropasmowkę w środku pola i bynajmniej nie pobierał opłat za przejazd. Na szczęście skończyło się tylko 0-2 do przerwy, Maczynski zszedł, szybka remontada i 5-2.
Także juz bez mitologii, nie grał bo był za słaby na tamta Wisłę, przecież gdzie mu do Sobola z tamtej formy

Na ta też jest za słaby (wnoszę po meczach reprezentacji, gdzie mecz w mecz jest najsłabszy na boisku). Na szczęście to teraz Pan Piłkarz i Reprezentant na pewno może przebierać w ofertach i nie sądzę żeby zainteresowały go nasze 4 tysiące brutto miesięcznie
