pomeran napisał(a):

|
Może to tylko moje mylne wrażenie, jeśli tak to darujcie, ale dlaczego większość obecnych tu osób przywiązuje taką wagę do tego czy Zając zostanie czy nie ?
|
bo mając w kadrze (bez kontuzjowanych) 10 zawodników, każdy kto umie prosto kopnąć piłkę jest na wagę złota..?