Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Siemion
Senior Member
Od: 11.2010
Skąd: Ruczaj
Offline
#
70753
22.06.2015, 22:22
Jutro rano trener Moskal będzie rozmawiał z T. Zającem o pozostaniu w Wiśle. Jestem ciekaw czy dojdą do porozumienia, czy jednak odejdzie jak Stolarski.
Siemion
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Siemion
Znajdź inne posty napisane przez Siemion