Lukasz napisał(a):

|
Akurat takie odniosłem wrażenie, pozytywne. Co więcej, wydawało mi się że skupia się obecnie na innych sprawach niż kadra.
|
I co w tym dziwnego? Jego kadra interesuje o tyle, że ma być skompletowana i mieścić się w budżecie. Od znalezienia zawodników, ich oceny przydatności do zespołu etc. są inni.
Który (normalny) prezes klubu sam dobiera zawodników? Jest przecież podział ról.
Merkury napisał(a):

|
Kadra w ubiegłym sezonie była zbyt wąsko to co można powiedzieć o obecnej nawet przy założeniu że faktycznie te 4 transfery staną się faktem.
|
Uważasz, że ktokolwiek w klubie o tym nie wie?
Przecież Gaszyński powiedział wprost, że klub chce tymi transferami przezimować na bezpiecznej lokacie, a potem się zobaczy.
Będą maks cztery transfery, bo na tyle nas stać. Nie gramy w pucharach innych niż Puchar Polski, więc dramatu nie ma.