Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70749
Stary 22.06.2015, 21:03
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Akurat takie odniosłem wrażenie, pozytywne. Co więcej, wydawało mi się że skupia się obecnie na innych sprawach niż kadra.
I co w tym dziwnego? Jego kadra interesuje o tyle, że ma być skompletowana i mieścić się w budżecie. Od znalezienia zawodników, ich oceny przydatności do zespołu etc. są inni.

Który (normalny) prezes klubu sam dobiera zawodników? Jest przecież podział ról.
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Kadra w ubiegłym sezonie była zbyt wąsko to co można powiedzieć o obecnej nawet przy założeniu że faktycznie te 4 transfery staną się faktem.
Uważasz, że ktokolwiek w klubie o tym nie wie?
Przecież Gaszyński powiedział wprost, że klub chce tymi transferami przezimować na bezpiecznej lokacie, a potem się zobaczy.

Będą maks cztery transfery, bo na tyle nas stać. Nie gramy w pucharach innych niż Puchar Polski, więc dramatu nie ma.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 22.06.2015 o godz. 21:07.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując