|
Bankructwo nam grozi od czasu przejęcia Wisły przez Telefonikę na warunkach, które są mało korzystne dla Wisły a to zestawiając z nieudolnym zarządzaniem, brakiem wyników na arenie międzynarodowej wcześniej czy później skończy się w tym miejscu, o którym wyżej pisałem. Kadra w ubiegłym sezonie była zbyt wąsko to co można powiedzieć o obecnej nawet przy założeniu że faktycznie te 4 transfery staną się faktem.
|